HEMEN ARA
0535 428 97 39

Kurumsal

KONYA BACA KANALİZASYON TEMİZLEME; Konya'da Uzun yıllardır Profesyonel sektöründe faaliyet göstermektedir..

Faaliyet alanları, Baca Temizliği, Kanalizasyon Temizliği, Mutfak Lavabosu Açma , Klozet Tıkanıklığı Açma alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz İnsan sağlığı ve çevre temizliğine verdiği önemdem dolayı müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli makina, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet Halkamızın İçinde;

Baca Temizliği, Kanalizasyon Temizliği, Mutfak Lavabosu Açma , Klozet Tıkanıklığı Açma hizmetleri yer almaktadır.

Alanındaki gelişmeleri takip ederek kendini yenilemek ve öncü bir sektör haline gelmek için çalışmalarına büyük bir azim ve hızla devam etmektedir. Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana bünyesinde barındırdığı makine ve ekipmanlarını sürekli yenileyerek gelişen teknolojinin takipçisi olmayı, işinde eğitimli personel yetiştirmeyi ve bunun devamını sağlamayı vazgeçilmez bir şirket politikası haline getirmiştir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Konya Baca Temizleme Kanalizasyon Açma,Konya baca temziliği,Konya tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet açma , kanalizasyon açma konya, kanal arıza konya, tıkanık açma konya